BREM Kinnisvarabüroo avab esinduse Tallinna vanalinnas

BREM Kinnisvarabüroo avab 16. mail esinduse Tallinna vanalinnas, aadressil Väike-Karja 1, kus edaspidi saavad kinnisvaraalaseid teenuseid kasutada nii kohalikud elanikud kui ka ajaloolist linnakeskkonda külastavad turistid.
„Me soovime olla oma potentsiaalsetele klientidele lähemal ja teha neile sobiva kinnisvara leidmine ning kinnisvaratehingud võimalikult mugavaks,“ ütles BREM Kinnisvarabüroo juhatuse liige Tarvo Tamme.
Tema sõnul on turul toimunud muutused toonud kaasa selge vajaduse olla seal, kus liiguvad kliendid ja mitte oodata neid kuskil kaugel asuvas büroos.
„Nii nagu pankade ja postkontorite puhul võib täheldada nende esinduste avamist suurtes kaubanduskeskustes, liiguvad ka kinnisvarabürood oma teenustega klientidele lähemale,“ selgitas Tamme.
Viimasel ajal on kasvanud väliskülaliste soov tutvuda Tallinna kinnisvaraturuga, et sobivate objektide olemasolul nendesse investeerida.
„Ka üüriteema on täna aktuaalne, sest paljud turistid hindavad privaatsust ja eelistavad külalis- või üürikortereid hotellidele,“ kommenteeris Tamme.

Lisainfo:

Tarvo Tamme
Brem Kinnisvarabüroo OÜ
Juhatuse Liige
tarvo.tamme@brem.ee

 

 

Allikas: BREM Kinnisvarabüroo