Eesti Kinnisvaramaaklerite Koda alustas eksamieelse koolitusega

Täna käivitus maaklerite koja korraldatav kutseeksamieelne koolitus. Koolitus toimub neljal õppepäeval 9.03; 16.03; 23.03 ja 30.03.11. Koolitus aitab eksamiks paremini valmistuda ning huvilistel on võimalik ka üksikute moodulite kaupa liituda. Kutseeksam toimub 12. aprillil.

Lektoritena osalevad koolitusel kinnisvara ala tuntud spetsialistid. Koolitusprogramm on kokku pandud kinnisvaramaakler kutsestandardi alusel ning vastab kutseeksami nõuetele.

Lähem info: http://www.maakleritekoda.ee/kutseeksami-eelne-koolitus

Eesti Kinnisvaramaaklerite Koda (Koda) on Eesti  kinnisvaramaaklereid ühendav mittetulundusühing, mille peamisteks eesmärkideks on:

kinnisvara vahendamisega seotud teenuste kvaliteedi tagamine kinnisvaramaaklerite kutse andmine kinnisvaramaaklerite kutseoskuste ja kutseala edasise arengu tagamine Koja liikmete esindamine ja nende õiguste ning huvide kaitsmine Koja liikmete poolt headest tavadest kinnipidamise tagamine.

Eesti Kinnisvaramaaklerite Koda asutati 18. septembril 1997. aastal. Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja missiooniks on läbi oma liikmete pädevuse nende klientidele parima maaklerteenuse kättesaadavuse tagamine.

Allikas: Eesti Kinnisvaramaaklerite Koda