Kevad saabub sisustus-, kinnisvara ja aiandusmessiga INTERJÖÖR 2015!

interjöör24. – 26. aprillini toimub Eesti Näituste messikeskuses 18-es sisustusmess Interjöör ja 23-s aiandusmess Aiandus.

Mess toob kohale hea valiku sisustus- ja aiandustooteid, suurimad tegijad, spetsialistid ja mõnusa messimelu. Messil tutvustatakse mitmeid uudisprojekte ja jagatakse kingitusi. Saab uudistada ja soetada nii kodumaist kui ka välismaist toodangut. Värskemad uudised uutest trendidest nii sisustuse kui ka värvide maailmast.

2015 on uusarenduste aasta, kus hoogu võtavad nutikad ja atraktiivsed korterid ning sisustuslahendused. Suuremad arendajad esitlevad oma uusi arendusi (YIT Ehitus, LVM Kinnisvara, Endover Kinnisvara, Real Estate Club OÜ, Domus Kinnisvara, Skanton Kinnisvara ja paljud teised kinnisvarafirmad), tasub tulla tutvuma kuna plaanitud on rohkelt häid messipakkumisi!

Ideid, nõu ja praktilisi kogemusi saab koduportaal INkodu.ee ja Eesti Näituste AS-i korraldatud Disaini – Inspiratsiooni ülikoolist, kus on loengupidajatena esindatud värvikas seltskond oma ala professionaale. Kõigi seminaril osalejate vahel loositakse kohapeal välja auhinnad.

Messil on avatud sisearhitektide nõuandla, kust saab küsida head nõu sisekujundajatelt. Nõua annavad sisearhitektid Reet Krause, Kristi Tammekand ja Victoria Rüütel. Kodu- ja ruumiplaanid kaasa ning messil saate hüva nõu!

Messi raames toimuvad mitmed võistlused ja esitlused. Sel aastal saab messikülastaja messilt palju häid aiandus-ja sisustusnippe planeeritavates töötubades ja seminarialadel. Täpsem info juba kodulehelt

www.sisustusmess.ee www.aiandusmess.ee

D – hallis, Aia-ja Kodusaate messialal on võimalik kolme päeva jooksul aktiivne olles saada praktiliselt aednikuharidus kätte. Kujundatakse suvekodude alasid, mis saavad dikteerima pisut teistmoodi, vindiga sisustus- ­ja eksterjööri stiile. Kõik tarkus aiandusest ja Kodusaate lemmikutest on üleval D hallis. Olge julged ja tulge oma küsimustega kohale.

Sisustusmessiga samaaegselt toimub mess „Aiandus 2015“, mis annab ülevaate, kuidas aeda maitsekalt ning ruumisäästlikult kujundada.

Jätkub koostöö Eesti Floristika kooliga, kes korraldab aiandusmessi raames  rahvusvahelised lilleseade võistlused Student Florist Cup 2015 ja pakub kõikidele huvilistele  erinevaid koolitusi. Tallinna lillepoed esitlevad pruudikimpe, millede seast parima valib messikülastaja. Võimalik kaasa osta lilli ja taimi ning  ka ise lilli kimpu seada!

Külastajaid ootavad üllatused, loosimised ja messipakkumised. Toimuvad meeleolukad tootetutvustused. Häckeri lava ja Nolte köögid üllatavad oma uue tehnikaga ning demonstreerivad, mida kõike maitsvat saab selle tehnikaga valmistada! Gurmee-elamusi pakuvad superkokad Jaak Hiibus ja Lauri Tomingas.

Messikülastajate vahel loositakse välja põnevaid kingitusi. Loosi peaauhinnaks on 2000 eur väärtuses köögimööbel, mille paneb välja kõõgifirma Häcker!

Nolte Küchen loosib välja Miele espresso kohvimasina!

Sisustusweb.ee pakub ka sel aastal ikka võimalust messikülastajatel anda hääl oma “Lemmik“ esitlusele, tootele või väljapanekule. Enim hääli kogunud ettevõte saab Sisustusweb’lt reklaamiteenuseid 1000€ väärtuses. Hääletajate vahel loosime praktilisi sisustusteemalisi kinkekaarte.

Avatud on Jänku-Jussi lasteala, batuut. Lapsi lõbustavad maskotid Juss ja Johanna. Messil osalevad üle 200 firma, kes pakuvad kõrgekvaliteedilisi sisutus- ja tekstiilitooteid, erinevaid disain- ja valguslahendusi, seina-, akna- ja põrandakatteid, aksessuaare nii koju, aeda kui kontorisse. Toimub hulgaliselt koolitusi ja seminare. Sel aastal on mess suurem, kui eelnevatel aastatel.

Mis toimub? Kes on kohal? Mida pakutakse? Seda tasub tulla kaema 24. – 26. aprill Eesti Näituste messikeskusesse.

Mess on avatud:
Reedel, 24.04 kell 11.00 – 18.00
Laupäeval, 25.04 kell 10.00 – 18.00
Pühapäeval, 26.04 kell 10.00 – 16.00

Täpsem info:

www.sisustusmess.ee

www.aiandusmess.ee