Kinnisvaraspetsialistid saavad koolitusvõimaluse

Eesti tegusaim kinnisvarakoolituse pakkuja Kinnisvarakool OÜ alustab märtsis kinnisvara täiendkoolituse pakkumisega maakleritele ja kinnisvara-spetsialistidele.

“Täiendkoolitus on suunatud juba kinnisvaravaldkonnas tegutsevatele headele inimestele, kes soovivad end erialaselt täiendada,” täpsustas Kinnisvarakool OÜ juhatuse liige Tõnu Toompark.

“Kinnisvaraspetsialistid langevad sageli teenimatu kriitika alla. Parim vahend selle kriitika vältimiseks on tõsta professionaalset taset ehk end koolitada. Muuhulgas sobib uus täiendkoolitus maakleri kutseeksamile minejatele,” lisas Toompark.

Kinnisvara täiendkoolitus keskendub loengutele majanduse, juriidika, ehituse ja planeeringute, kindlustuse ning maaklerluse valdkonnast. Loengupidajateks on pikaajalise praktilise kogemusega spetsialistid. Nii saavad kõik loengud olema äärmiselt praktilised.

Kinnisvarakool OÜ on Raid & Ko OÜ ja Adaur Grupp OÜ koostööprojekt, mille missioon on suunatud professionaalsuse tõstmisele kinnisvaraturul. Kinnisvarakool OÜ koolituste hulka kuuluvad koolitused kinnisvara ABC, üürikoolitus, müügikoolitus, kinnisvara täiendkoolitus jm koolitused.

Lähem info ja registreerumine

  • Koolitus toimub 4 päeval 22.-30.03.2011. a. Tallinnas.
  • Koolituse kogupikkus on 28 akadeemilist tundi.
  • Koolituse hind on 329 eurot, enne 08/03/2012 registreerunutele kehtib soodushind 299 eurot
  • Huvilistel on võimalik koolitusel osaleda ka üksikute päevade ja/või üksikute loengute haaval.
  • Kinnisvara täiendkoolitusele kohta leiab lähema info koolituse kodulehelt: http://www.kinnisvarakool.ee/koolitused/kinnisvara-taiendkoolitus/
  • Koolitusele registreerumine toimub eelviidatud lehel ja/või alltoodud kontaktide kaudu.

Kontaktid

Andree Raid
Kinnisvarakool OÜ
+372 502 3300
www.kinnisvarakool.ee
andree@raid.ee

Tõnu Toompark
Kinnisvarakool OÜ
+372 525 9703
www.kinnisvarakool.ee
tonu@adaur.ee