Kodu Jüri aleviku ääres- Kirsikodu ridaelamud

Jüri aleviku servas, Pildikülas vaiksel tänaval Kirsi teel valmib 2018 kaks kuue korteriga ridaelamut. Majaosa paikneb Jüri aleviku Tallinna poolses elamurajoonis. Tallinna linnapiirini on vaid seitse kilomeetrit ning kesklinna võimalik jõuda kõigest 15 minutiga. Kõik eluks vajalik on vahetus läheduses.

Läheduses asub Jüri Gümnaasium, Jüri Võsukeste lasteaed, Järveküla Kool, Peetri Lasteaed-Põhikool. Elamurajooni vahetus läheduses olemas ka erinevad poed, ühistranspordipeatused ja meelelahutuskeskused nagu näiteks Jüri spordihoone ja staadion.

Korterid on on suured 151.3m2 ja on sõlmitud notariaalne hooviala kasutuskord. Igale korterile on ette nähtud 2 parkimiskohta. Tagahoov asub lõunapoolsel küljel. Avar terrass avaneb päevapäikesele ning see tagab mõnusa ajaveetmise suvisel perioodil. 

Läbimõeldud planeeringuga majaosa esimesel korrusel paiknevad sisseehitatud garderoobikapiga esik, millest sujuvalt edasi liikudes pääseb avatud elutuppa ja kööki. Elutoast avaneb uks hoovipoolsele päikselisele terrassile. Esikust pääs eraldi asetsevasse tualettruumi ja panipaika. Teisel korrusel paiknevad kolm suurt magamistuba, igas ruumis sisseehitatava riidekapi võimalus. Ühes toas eraldi sissepääsuga suur garderoobiruum. Trepihallist on ligipääs nii vannituppa, kui kõikidesse magamistubadesse.

Tule tutvu kaunite Kirsikodu ridaelamutega KV.EE Kinnisvararallil, mis toimub laupäeval, 28. aprillil, kus uusarenduste uksed Tallinnas, Harjumaal ja Pärnus on avatud kell 11:00 kuni 15:00.

Tutvu kõikide Kinnisvararalli pakkumistega SIIN