Kolde Rannamaja on koduks aktiivsele inimesele

Võimalus hingata oma kodu rõdult soolast mereõhku ja nautida ümbritsevat rohelust mitmete aktiivsete vabaajaveetmise võimalustega on peamiseid põhjuseid, mis meelitab aktiivseid linnainimesi valima oma uueks koduks esindusliku Kolde Rannamaja.

Kolde Rannamaja naabruskonna tõmbenumber Stroomi rand kutsub päikeselisi päevi nautima, parkmetsa terviserajad ootavad jooksu- või kepikõnniringile. Mereäärne kergliiklustee, grillialad ja ka surfirand pakuvad pärast tööpäeva vajalikku lõõgastus ning aktiivset tegevust leidub mitmetel spordi- ja mänguväljakutel. Kodust vaid mõnekümne meetri kaugusel asub ka multifunktsionaalne basseiniga spordikompleks. Sealjuures on ka linnamelu- ja mugavused, koolid ning lasteaiad käe-jala juures.

8-kordse elamu suured aknad ja klaasrõdud võimaldavad võtta maksimumi kaunitest vaadetest puiesteele ning kõrgematelt korrustelt vanalinnale ja merele. Moodsa elamu hoolikalt planeeritud sissepääsuterrassil ja hoovialal on mugavad puhkealad; laste mänguplatsid ning spordi- ja virgestusala loovad tervikliku ja hubase elukeskkonna. Parkimine on korraldatud maja kõrval asuvas väliparklas ja suletud majaaluses parklas, kuhu pääseb automaatse numbrituvastussüsteemi abil. Iga korteri hinnas sisaldub panipaik esimesel korrusel.

Vaata Kolde Rannamaja kodusid lähemalt >>

Ostes kodu Kolde Rannamajja, sisaldub korteri hinnas autokoht väliparklas. Pakkumine kehtib kuni 28.02.2018 sõlmitud lepingutele.

 

Tule vaata oma silmaga Kolde Rannamaja pakutavaid võimalusi sel laupäeval, 10. veebruaril kl 11-15 KV.EE Kinnisvararallil, aadressil Kolde puiestee 72.