Küsi oma kodulaenule Nordeast parimaid tingimusi

Olles üheskoos uue alguse lävel, on just praegu on hea aeg tulevikku suunatud otsuste tegemiseks. Kasvule pöördunud majandus ja eurole ülemineku ootus on lisanud nii eraisikutele kui ka ettevõtetele kindlust. See loob eeldused ja soodsa pinnase ka tulevikku suunatud plaanideks. Olgu siis Sinu sooviks raha kasvatamine või oma kodu soetamine.  Nordea on laenu andnud nii headel kui halbadel aegadel, sest Põhjamaade suurima ja vanima finantskontsernina omame sellest valdkonnas pikaajalist kogemust, kindlust ja usaldusväärsust. Oma kodu ostmine ei ole lihtsalt ost, vaid igaühe isiklik, suur ja sümboolne samm.

Ehk on täna just parim aeg oma kodu ostmiseks? Nordea lubab olla Sulle parim ja personaaliseim partner Sinu rahaasjade korraldamisel.

Kodulaenu võttes saad kohe Kuldkliendi staatuse ja sellega kaasnevad hüved:

  • Poole soodsam arveldamine kogu perele
  • Soodsamad laenu- ja hoiusteintressid
  • Personaalne nõustaja ja nõustamine kogu perele
  • Kodulaenu lepingutasu -50%

Miks valida Nordea?

Suurtest pankadest kõige personaalsem
Garanteerime, et oleme Eestis tegutsevate suurte pankade seas Sulle kõige personaalsem partner. Pakume Sulle nõustamist oma era- ja äri rahaasjade korraldamisel- see aitab luua uusi võimalusi nii Eesti peredele, ettevõtetele kui ka ühiskonnale laiemalt.

Kuidas me oma lubadust tagame?
Me teame, et uusi võimalusi loome Eesti inimestele ja ettevõtetele vaid siis, kui pühendume oma kliendi vajadustele ja pakume professionaalset nõu oluliste finantsotsuste tegemisel. Igal kuldkliendil on Nordea Pangas oma personaalne nõustaja. Meie unikaalsete 360° ja 720° nõustavate kliendikohtumiste raames vaatame vähemalt kord aastas koos Sinuga üle kogu pere rahaasjad. Kui Sul on firma, siis pakume juurde ärinõustamise. Meil on perepõhine kliendiprogramm ja hinnastamine, hulgaliselt erinevaid soodustusi kuld- ja hõbeklientidele. Korporatiivkliendid on Nordeas kui ettevõtete privaatpanga kliendid.

Suures pangas on kindlam tunne.
Nordea on põhjamaade suurim pank. Nordea varade maht ületab umbes 75 korda Eesti riigieelarve, seetõttu oleme Sulle kindlaks partneriks olenemata majanduskeskkonna kõikumisest. Juhime sama standardi järgi nii Eesti, Soome, Taani, Norra kui ka Rootsi kodanike pensioniraha. Meie suurus annab meile võimaluse finantseerida oma kodu soetamist või ettevõtete investeeringuid nii majandustõusu kui ka languse ajal. Just sel põhjusel oleme kõige kõrgema – AA – usaldusreitinguga suur pank, mis tegutseb Eesti turul. Meie selja taga on 190 aastat ajalugu ning kogemusi. Nordea on suur kodupank, meie märgi alt leiad kõik pangatooted ja teenused: igapäevapanganduse tooted ja teenused, laenud, pensioni, säästu- ja investeerimistooted. Meie kontorid ja sularahaautomaadid on seal, kus kliendid käivad.

Oleme suurte finantsotsuste eksperdid.
Avasta Nordeas enda jaoks parim kodupank, kui teed oma esimest või järjekordset suurt finantsotsust – olgu see oma kodu soetamine, pensionisammas või vaba raha paigutamine. Tahame olla parimad nõustajad ja uute võimaluste loojad ka Sinu ettevõtte jaoks. Olulised otsused mõjutavad nii Sinu kui Sinu lähedaste igapäevast elu. Hea, kui neil hetkedel saab toetuda kõige personaalsemale ja usaldusväärsemale finantspartnerile.

Personaalseks ja asjatundlikuks nõustamiseks helista 1772. Lepime kohtumise kokku!

Allikas:  Nordea pank