KV.EE hoiatab: petised õngitsevad meie kaubamärki kuritarvitades internetikasutajate andmeid

Screen Shot 2016-04-18 at 14.34.29Eesti suurima kinnisvaraportaal KV.EE tuvastas internetis lehekülje, kus nende kaubamärki ja logo kasutades üritatakse inimestelt meiliaadresse küsida. KV.EE hoiatab internetikasutajaid sellistel lehtedel mitte oma andmeid avaldama.

„Täna päeval saime kasutajatelt tagasisidet, et nende kinnisvarakuulutuse juures olnud aadressile tuli kiri, kus oli link http://kvonline.ml/kv.ee/ lehele. Kinnitame, et KV.EE ei ole sellega kuidagi seotud, meie portaaliga liitudes on inimesed meile kõik vajalikud andmed edastanud. Kutsume oma kasutajaid valvsusele, et mitte pettuse ohvriks langeda,“ ütles KV.EE tegevjuht Tarvo Teslon ning rõhutas, et KV.EE portaali kasutamine on jätkuvalt turvaline ning kõigi kasutajate andmed hoolikalt hoitud.

KV.EE tegeleb hetkel sellega, et jõuda nendeni, kes selle lehe üles on pannud või lehekülje majutajani ning see leht eemaldada. Info on edastatud ka veebikonstaablile.

Küsimuste või kahtluste korral soovitab KV.EE pöörduda nende klienditoe poole aadressil klienditugi@kv.ee või telefonil 671 8103.