KV.EE Kinnisvararalli – Eesti suurim avatud uste päev uusarendustes

Juba sel laupäeval, 29. aprillil toimub Eesti ajaloo suurim kinnisvaramess Kinnisvararalli, kus ühe päeva jooksul saab tutvuda üle 15 uusarendusega Tallinnas ja Harjumaal. Igale koduostjale kingib Eesti suurim kinnisvaraportaal KV.EE tippklassi televiisori.

„Turg on praegu vägagi tegus. Kui aasta alguses oli uusarenduste osas kohati puudus käes, siis nüüd on arendajatel huvilistele taas rohkemat pakkuda ning uusi kortereid leiab igast Tallinna linnaosast,“ ütles Eesti suurima kinnisvaraportaali juht Tarvo Teslon.

Tesloni sõnul on koduost enamasti emotsionaalne ja kogu peret puudutav sündmus. „Kinnisvararalli annab suurepärase võimaluse tulla terve perega pakkumises olevate kodudega tutvuma. Kohapeal saab oma küsimustele vastused otse arenduste esindajatelt, toimuvad mitmesugused üritused ja tegevused,“ märkis Teslon ja lisas, et kui tavaliselt peab erinevate korteritega tutvumiseks varuma päevi mitme kuu jooksul, siis Kinnisvararallil saab ühe päevaga üle vaadata ligi 20 näidiskorterit. „Uue kodu ostmisest võiks ju teha meeldejääva pereürituse ja Kinnisvararalli loob selleks võimaluse.“

Kinnisvararallil on müügil nii alles arendusjärgus olevaid kortereid kui juba valmis, siseviimistlusega ja möbleeritud kortereid. Partneriteks on tuntud arendajad, teiste seas Endover, GO Kinnisvara, Trigon Capital, Pro Kapital Eesti ja Metro Capital, Liven Kinnisvara, BlueSky Project, Bonava Eesti,  ALG Kinnisvara.

Eesti suurimal kinnisvaramessil raames leiab ilusa ilma korral arendustest hoovikohvikuid, väliterrasse ning lastealasid. Mitmetel arendustel kehtivad ka KV.EE Kinnisvararalli eripakkumised ja hinnasoodustused.

Kinnisvararalli toimub sel laupäeval, 29. aprillil Tallinnas ja Harjumaal kell 11-15. Kinnisvararalli pakkumiste ja päevaprogrammidega saab tutvuda: www.kv.ee/kinnisvararalli või Facebookis: https://www.facebook.com/events/1392058490854457/