Lihtsad nipid, kuidas kodu kevadiselt kaunistada

Kuna kevade rohelus end veel pisut oodata laseb, saad nende lihtsate nippidega kodu juba praegu kevadisemaks muuta.

Mis veel annaks kevade peatsest saabumisest rohkem aimu kui pajukiisud(-tibud). Säti akna- või kohvilauale mõned kevadised oksad ja lilled. Alati ei pea jääma truuks traditsioonilistele vaasidele ja lillepottidele, vabalt võib kasutada ka põnevamaid purke, pudeleid, topse ja kohvitasse.

vaas 6

Lilleamplid ei pea olema igavates pruunides või valgetes pottides, miks mitte kasutada midagi alternatiivset, nagu seda on näiteks värvilised kurnamissõelad.

kevad 1

Talvel ohtralt küpsetamist näinud muffinivormid võivad taaskasutust leida hoopis rohelisemal viisil, sobivad ideaalselt köögi aknalauale.

kevad 6

Ka küünlajalgadele võid küünalde asemel nüüd juba midagi rohelist lisada. Küünlajalgadele aseta lillepott maitsetaimedega või osta mõnest aianduskeskusest kuntsmaterjalist pukspuu palle.

Untitled design(24)

Värviliste joogikõrtega saab just sulle sobivates värvitoonides vaasi, sobib sisuliselt iga teine klaaspurk või -vaas .

kevad 9

Tõmba dekortariivpadjad lillelistesse padjapüüridesse ning kevadisem ilme, nii elutuppa kui terrassile, on garanteeritud.

kevad 13

Kapi otsas tolmu koguvad karafinid võib kasutusse võtta ka hoopis lillevaasidena. Üksik lilleoks mõjub neis uudselt ja elegantselt.

kevad 7

Rõdule või vannituppa võib värskelt rohelised kaseoksad asetada näiteks kastekannu, mis ta tühjalt ikka seal kapinurgas seisab.

kevad 10

Väikese ürdiaia või lillevaliku saab edukalt konksude ja trossidega rõdu lakke riputada. Säästab ruumi ning teeb vaate kauniks ja roheliseks.

kevad 12

Ehitusmaterjalide poest leitavatest õõnesplokkidest saab huvitava lillepeenra luua nii rõdule kui koduhoovi.

rõdu 13

Ja kui kardad, et Eestimaa vihmased ilmad rikuvad rõdul või terrassil ära sinu rõõmsavärvilised vaibad, siis alati võib ju ka midagi põnevat terrasilauadadele maalida.

Untitled design(23)

Veel põnevaid rõdu kaunistamise nippe leiab siit >  Lihtsad nipid, kuidas rõdu hubasemaks muuta

KV.EE kingib ühele õnnelikule rõdu või terrassi tuunimiseks 100 € väärtuses aianduskeskuse Hortes kinkekaarte.  Loe kampaaniast täpsemalt siin >>