Pangakontorites aitavad inimesi euroabilised

Seoses läheneva aastavahetusega on hakanud inimesed üha rohkem küsima infot eurole ülemineku kohta. Swedbank on kaasanud kontoritesse lisatööjõudu selleks, et kõik kliendid saaksid võimalikult sujuvalt ja operatiivselt teenindatud.

Swedbanki europrogrammi koordinaator Hanno Hussari sõnul asusid esimesed euroabilised pangakontorites tööle oktoobri alguses.

“Kokku oleme palganud tööle umbes 40 inimest, kes abistavad meie kliente mündimasinate ja sularahaautomaatide juures, samuti nõustatakse kliente muudes euroteemalistes küsimustes. Juba oleme saanud klientidelt väga positiivset tagasisidet nende euroabiliste osas,” märkis Hussar.

Pank tuletab ka meelde, et igal aastal käib detsembri teises ja jaanuarikuu esimeses pooles pangakontoris tavapärasest rohkem kliente. Seoses eurole üleminekuga on käesoleval aastal oodata inimesi kontoritesse veelgi enam. Seega, et vältida pikalt järjekorras seismist, soovitatakse kontori külastamisel eelistada detsembri algust või jaanuari teist nädalat, mil kontoris peaks taas rahulikum aeg olema.

Euroabilised jäävad esialgu kontoritesse tööle kuni jaanuari lõpuni.

Allikas: Kaspar Käänik/Õhtuleht