Pressiteade: LVM Kinnisvara korraldab laupäeval Eesti suurima tutvumispäeva

350 uut koduLaupäeval, 12. novembril toimub Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares tutvumispäev, kus esitletakse üheaegselt 350 uut kodu. Uksed on avatud kella 11.00 kuni 15.00 erinevates linnades 25 elamu- ja korterelamuarendusprojektil, 80 elamul ja enam kui paarisajal korteril.

Tutvumispäeva eesmärk on anda klientidele mugav võimalus tutvuda korraga enamiku uute kinnisvaraobjektidega Eesti suuremates linnades ja maakondades ning saada kohapeal infot finantseerimise, hindamise ja maaklerteenuste kohta.

Tutvustatavatele kinnisvaraobjektidele on omapoolsed finantseerimispakkumised teinud Swedbank, SEB ja Nordea Pank ning finantseerimise alast nõu saab kõikidel kinnisvaraobjektidel kohapeal.

LVM Kinnisvara sel laupäeval korraldatav tutvumispäev on Eesti suurim lahtiste uste päev.

Lisainfot saab aadressil www.lvm.ee/tutvumisohtud

Tutvumispäevade järjest täienevat kaarti näeb siin

LVM Kinnisvara on 1992. aastal asutatud kinnisvarafirma, kellel on esindused Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares ning kelle teenuseid on kasutanud enam kui 45 000 klienti. Ettevõttel on hetkel müügis 1400 kinnisvaraobjekti 110 miljoni euro väärtuses. Ettevõte jõudis tänavu Äripäeva kõige kiiremini kasvavate ettevõtete ehk Gaselli TOPi. Ettevõtte kodulehekülg on 80000 külastusega kuus enim külastatav kinnisvarafirma koduleht Eestis.

 

Allikas: LVM Kinnisvara