Pressiteade: LVM Kinnisvara sõlmis koostöökokkuleppe Pärnu Keskuse korterid omandanud Stevaraga

Koostöökokkuleppe kohaselt korraldab LVM Kinnisvara Aida 7 uue siselahenduse valmimise ja korterite müügi.

“Uus majanduskeskkond ja muutunud tarbijakäitumine seab uued nõudmised ka arendusprojektidele,“ ütles Stevara juhatuse liige Vahur Roosaar. “Sõlmisime koostöökokkuleppe LVM Kinnisvaraga, sest nende paarikümne aastane praktika selles valdkonnas on loonud usalduse, mis võimaldab pakkuda ostjatele parimat kvaliteeti Aida Residentsis,” lisas ta.

Uued korterite siselahendused vastavad tänaste ostjate ootustele ruumilahenduste osas ja arvestavad nende vajadustega. Nii on eksklusiivsete siselahenduste kõrval lahendatud rõdude ja terrasside pikemad kasutushooajad kui ka elementaarsete vajadused abiruumide olemasolu osas.

“Võimalikult parema ettekujutuse saamiseks esitleme lähiajal  majas näidiskorterid, mille sisekujunduse oleme tellinud tippsisearhitektilt Tiiu Truus´ilt. Kõik teised korterid valmivad veel sel suvel,“ märkis LVM Kinnisvara juhatuse liige Andres Sutt.

Korterite hinnad algavad 1000€/m².

Suvel valmiv Aida Residents on 60 korterist koosnev elamuarendusprojekt, mis on osa Pärnu südamesse kerkivast uuest kokku ligi 40 000 m² elamu- ja ärikvartalist.

Aida Residentsi arendajaks on Stevara. Aida 7 on projekteerinud AB Künnapu & Padrik. Uue siselahenduse autoriks on sisearhitekt Tiiu Truus. Korterite müügiga tegeleb LVM Kinnisvara.

LVM Kinnisvara on 1992. aastal asutatud kinnisvarafirma, kellel on esindused Tallinnas, Pärnus ja Kuressaares ning kelle teenuseid on kasutanud enam kui 20 000 klienti. Ettevõttel on hetkel müügis 1000 kinnisvaraobjekti. Pärnus on ettevõtte ja tema tütarettevõtete poolt ehitatud või müüdud ligi 800 uut korterit.

 

Allikas: LVM Kinnisvara