Pressiteade – Maailma suurima kinnisvaraettevõtte Tartu büroo omanikering muutus

RE/MAX Aaba kinnisvara juhatuse liikmed Eneken Tikk ja Kristin Kurs ning RE/MAX Estonia regiooni juhid Aivar Vilbo ja Heiti Karafin. Foto: Evelin Lumi
Vasakult: RE/MAX Aaba kinnisvara juhatuse liikmed Eneken Tikk ja Kristin Kurs ning RE/MAX Estonia regiooni juhid Aivar Vilbo ja Heiti Karafin. Foto: Evelin Lumi

RE/MAX Estonia ja RE/MAX Aaba kinnisvarabüroo juhid allkirjastasid lepingu omanikeringi muutuse kohta. Tartus ja Lõuna-Eestis kinnisvarateenuseid pakkuva ettevõtte RE/MAX Aaba omanikeks on alates 8. augustist Eneken Tikk ja Kristin Kurs.

RE/MAX Aaba kinnisvarabüroo pakub kõiki kinnisvaratehingutega seotud teenuseid. Büroos töötab hetkel 12 maaklerit ning plaan on nende arvu kahekordistada.

„Eelmisel aastal oli meie maaklerite kinnisvaraobjektidest lisaks Tartule ning lähivaldadele väga suur osa – 30 protsenti – just Lõuna-Eesti maakondades. Seda suunda soovime kindlasti veelgi edasi arendada, et lisaks Tartule saaksid kvaliteetset nõu ja abi kinnisvaratehingute tegemiseks väiksemates omavalitsustes elavad või seal kinnisvara omavad inimesed“, ütles büroo pikaajaline juhatuse liige Eneken Tikk.

„Kinnisvara ost või müük on paljude inimeste jaoks harukordne otsus elus ning mul on hea meel, et saame oma bürooga pakkuda selleks kõike vajalikku. Kinnisvara ettevalmistamine ostu-, müügi- või üüritehinguks, seaduses nõutava ja ehitisregistriks vajaliku dokumentatsiooni ettevalmistamine, fotograafi teenus või müügieelne ruumistilistika – seda kõike saame pakkuda oma klientidele“, rõhutas büroo teine juhatuse liige ja uus kaasomanik Kristin Kurs.

RE/MAX Estonia esindaja Aivar Vilbo: „Viimasel ajal räägitakse üha enam majandus- ja kinnisvarakriisi ohust. Kriisid võivad tulla ja kindlasti mööduvad, kuid meie soovime, et RE/MAX kaubamärki esindavad bürood pakuksid parimat teenust igale kliendile ning igas olukorras“.

RE/MAX kinnisvaraettevõtte kaubamärki esindavate büroode kaudu müüakse üle maailma kõige enam kinnisvara. Eestis tegutseb seitse RE/MAXi kinnisvarabürood.