PRESSITEADE: Marknor Kinnisvara on uus personaalset ja paindlikku kinnisvara teenust pakkuv büroo Eestis

Marknor kaart

Täna alustab ametlikult tegevust uus Eesti kapitalil põhinev kinnisvarabüroo Marknor Kinnisvara, mille eesmärgiks on pakkuda klientidele personaalset ja paindlikku ja kinnisvarateenust.

Marknor Kinnisvara juhataja on kutseline maakler Karin Soome, kes varem on töötanud RE/MAX Professionals´is ning Epicenter Kinnisvaras. “Pärast teadet, et Uus Maa Kinnisvarabüroo omandas osaluse Epicenteris, oli suurepärane võimalus iseendale korraks otsa vaadata ja küsida – kas nüüd võiks olla õige hetk viia ellu ammune unistus omast kinnisvarabüroost?, “ selgitas Karin Soome uue firma loomise ajendit.

“Olen veendunud, et Eesti kinnisvaraturul on alati ruumi kõrgetasemelist ja professionaalset teenust pakkuvale kinnisvarafirmale, et olla inimestele abiks nende elu võib-olla oluliseimate finantstehingute korraldamisel,” sõnas Karin Soome, lisades, et just tipptasemel ja personaalselt kliendi vajadusi arvestav teenus on Marknor Kinnisvara trumbiks.

“Tahame olla – erinevalt suurtest büroodest – isikupäraselt paindlik, mobiilne ja kiiresti oma klientide soovidele ja ootustele reageeriv firma. Usume, et just personaalses lähenemises kliendile on edukate kinnisvaratehingute võti,” ütles Soome.

 

Allikas: Marknor Kinnisvara