Pressiteade: Ober-Hausi Kinnisvara AS-il on uus Eesti tegevjuht

Jüri KulbinAlates märtsikuust juhib Ober-Hausi Kinnisvara AS-i Jüri Kulbin. Endise tegevjuhi Tarmo Kase põhifookuses on nüüdsest Ober-Haus Real Estate Advisors grupi juhtimine, arendamine ja laiendamine.

Enne tegevjuhi ametipositsiooni vastuvõtmist käivitas Jüri Kulbin edukalt Ober-Hausi Tallinna kesklinna kontori, mis asub Estonia pst 1. Varasemalt on Jüri Kulbin juhtinud kinnisvara korrashoiu ettevõtet Minu Vara, olnud kinnisvara korrashoiu ettevõtte ISS Eesti juhatuse liige ning  juhtinud Kalev Spa Veekeskust.

“Minu eesmärk on tugevdada ja kasvatada Ober-Hausi Kinnisvara positsiooni Eesti kinnisvara turul. See saab tulla ainult läbi tugeva ja professionaalse meeskonna.” rääkis Jüri oma eesmärkidest.

“Uue tegevjuhi osas on ootused väga kõrged ja oleme väga positiivsed. Ober-Haus on täna Baltimaade suurim kinnisvarafirma ning uue juhi ülesandeks saab sama positsiooni saavutamine ka Eestis. Ehk soovime tõusta turuliidriks ka Eesti kinnisvara turul.” lisab Tarmo Kase.

Ober-Haus on suurim kinnisvaraagentuur, mis tegutseb kogu Balti ja Skandinaavia regioonis. Ober-Haus on suurte kogemustega kinnisvarateenuste pakkuja ning alates aastast 1994 pidevalt laienenud, andes hetkel tööd enam kui 300-le kinnisvaraeksperdile rohkem kui 30-nes esinduses kogu regioonis. Ober-Hausi Kinnisvara kuulub Skandinaavia suurimasse kinnisvaragruppi Realia Group Oy, mis on tuntuim ja suurim Soomes.

 

Allikas: Ober-Hausi Kinnisvara AS