Südalinna äärsetele korterid- K6 Residents

Väärikad linnakorterid roheluses – K6 Residents on korterelamu vaikses sisekvartalis, jalutuskäigu kaugusel keskusest. Siin aiaga piiratud privaatses hoovis on kolm korterelamut, kus tänavamüra jääb eemale ning hubasust aitab luua kauni haljastusega sisehoov koos laste mänguväljakuga.  Majad on valmis, tule ja koli sisse!

Tallinna südalinna on kerkinud kolm A energiaklassi 5-6 korruselist korterelamut. Asuvad Tartu mnt ja Kunderi tänava vahelises sisekvartalis, kus on palju rohelust ja kuhu tänavamüra ei ulatu. Kesklinna võlud, kultuuri- ja meelelahutusasutused on kõigest 5-10 minuti jalutuskäigu kaugusel. Lähedal on kaubanduskeskused,restoranid ja hubased kohvikud. Kadrioru park on vaid jalutuskäigu kaugusel.

Ehituses on kasutatud vaid kõrgkvaliteetseid lahendusi, mis tagavad maja oluliselt parema heliisolatsiooni ja energiasäästlikkuse. 3- ja 4-toalised elamispinnad teeb eriti nõutuks madalad ülalpidamiskulud ja nende väga hea planeering läbi maja, kus kõik toad jäävad päikesele avatuks. Enamikel korteritel on terrass või rõdu. Parkimine on korraldatud majaaluses parklas või aiaga piiratud kinnistul. Igale korterile on mõeldud kaks autokohta. Korteri territoorium suletud ja turvatud valvekaameratega. 

Tule tutvu K6 Residentsiga KV.EE Kinnisvararallil, mis toimub laupäeval, 28. aprillil, kus uusarenduste uksed Tallinnas, Harjumaal ja Pärnus on avatud kell 11:00 kuni 15:00.

Tutvu kõikide Kinnisvararalli pakkumistega SIIN