Viis miljonit maksvas Linnapiiri elamurajoonis toimub sarikapidu

Täna, 29. märtsil kell 14.00 toimub toimub Pärnumaal,
Sauga  vallas,Tamm istekülas ehitatava Linnapiiri elamurajooni sarikapidu, millega tähistatakse elamuarenduse maksimaalse kõrguse saavutamist.

Järgmise aasta lõpuks valmiva 28 elamust koosneva tervikliku Linna piiri elamurajooni  kogumaksumuseks kujuneb ligi viis miljonit eurot.LVM Kinnisvara poolt arendatav elamurajoon täidab tühja koha Pärnu kinnisvaraturul, kus on selge puudus uutest ja kvaliteetsetest eramajadest.

Energiatõhusad elamud on varustatud kaasaegsete tehniliste lahendustega nagu õhk-vesi küttesüsteemid ja soojustagastusega ventilatsioonisüsteemid. Rajatavad ühekordsed elamud on 124 ruutmeetri suurused ja nende juurdekuuluvad 1600-1700 ruutmeetrised krundid. Majade hind jääb vahemikku 15 5000-159 000 eurot.

Tavapärasele majade müügile lisaks pakub LVM Kinnisvara ka uudset koduvahetust võimalust Linnapiiri elamutele, kus korteriomanikud saavad oma vana kodu uue elamu vastu vahetada.

Linnapiiri elamurajooni arendajaks ja müüjaks on LVM Kinnisvara, ehitajaks Ardis Ehitus. Linnapiiri elamurajooni elamud on projekteerinud Control AB.

LVM Kinnisvara on 1992. aastal asutatud kinnisvarafirma, kellel on esindused Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares ning kelle teenuseid on kasutanud enam kui 45 000 klienti. Ettevõttel on hetkel müügis 1400 kinnisvaraobjekti 130 miljoni euro väärtuses. Ettevõtte kodulehekülg on 80000 külastusega kuus enim külastatav kinnisvarafirma koduleht Eestis.

Allik:as: LVM Kinnisvara