YIT alustas Mäepealsel uue kortermaja ehitust

AS YIT Ehitus alustas Mäepealse elamukvartalisse uue, järjekorras kuuenda korterelamu ehitamist, kuna ostuhuviliste nõudlus üha suureneb.

YIT juhatuse esimees Margus Põimi sõnul on Mäepealse tänava eelmine ehitusobjekt, Mäepealse 24 korterelamu, alles tööde lõppjärgus, kuid pea kõik sealsed korterid on juba endale omaniku leidnud.

AS YIT Ehitus arendusdirektor Argo Karuse kinnitusel on ajad, mil Eesti klient oli valmis ostma mistahes hinna eest viisaka välimusega, kuid ebakvaliteetse ning olematu arhitektuurilise lahendusega korteri, jäädavalt möödas.

„Kriis on teinud Eesti kliendi väga nõudlikuks ja pragmaatiliseks ning peame seda maja ehitamisel igati silmas. Kuuekorruseline korterelamu on ehitatud Soomes laialt levinud elamuprojekti alusel, korterid on mõistliku suuruse ja hea plaanilahendusega, rõdude ja lõunapoolsel küljel ka terrassidega,“ loetles Karuse korteri omadusi. „Samuti on meie jaoks tähtsal kohal eesmärk ehitada kodud, mida oleks madalate kommunaalkulude tõttu odav ülal pidada,“ lisas ta.

 

Allikas:  AS YIT Ehitus