Suur tutvumisnädal toob kinnisvaraturule lõppeva aasta suurimad allahindlused

LVM Kinnisvara korraldab 4.-10. detsembrini Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares tutvumisnädala, kus esitletakse seitsme päeva jooksul enam kui 500 erihinnaga kodu. Uksed on avatud tutvumisnädalal kokku enam kui 2 miljonit eurot soodsamad hinnad saanud kinnisvaraobjektil.

Järelturu korterite ja majade kõrval tutvustatakse lisaks uusarendusi. Tutvumisnädalal on võimalik broneerida erihinnaga kodu Tallinnas, Pärnu mnt 126, Soo 7, Vääna 3, Vana-Kalamaja 23/25, Sakala 7, Harjumaal, Saku vallas, Õie tee 3 ja Pärnus, Ringi 60, Malmö 23, Suur-Jõekalda 2, Suur-Sepa 26, Tiiru 4, Sääse4, Pühavaimu 21, Rohu 8A, Villa 1, Pärnumaal, Tammiste külas, Orava tee 3 ning Tartus, Kitsas 5.

Tutvumisnädala eesmärk on anda ostjatele mugav võimalus tutvuda korraga enamiku kinnisvaraobjektidega ning saada kohapeal infot finantseerimise, hindamise ja maaklerteenuste kohta.

Tutvustatavatele kinnisvaraobjektidele on omapoolse finantseerimispakkumise teinud Swedbank, SEB ja Coop Pank ning finantseerimise alast nõu saab kõikidel kinnisvaraobjektidel kohapeal.

LVM Kinnisvara on 1992. aastal asutatud kinnisvarafirma, kellel on esindused Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares ning kelle teenuseid on kasutanud enam kui 45 000 klienti. Ettevõttel on hetkel müügis 1400 kinnisvaraobjekti 130 miljoni euro väärtuses. Ettevõtte kodulehekülg on 80000 külastusega kuus enim külastatav kinnisvarafirma koduleht Eestis.

Lisainfo ja ülevaade tutvumisnädalast: https://www.lvm.ee/tutvumisnadal

Allikas: LVM Kinnisvara