Valgustusega peegel ja teised lihtsad aga toimivad lahendused

Miks peaks kodus olema lihtsalt peegel, kui valikus on ka valgustusega peegel? Või kas sul on tõesti vaja termostaadi reguleerimiseks ise koju tulla, samal ajal kui olemas on kaugjuhtimisel töötavaid võimalusi? Ehk ei ole sa mõelnud nendele lahendustele, mis igapäevaselt kasutusel oleva tegevuse või lahenduse veelgi mugavamaks ja kasulikumaks muudavad.

Valgustusega peegel muudab ruumi hubaseks

Valgustusega peegel on eriti hinnatud vannitoas, kus see saab täita mitut rolli. Mahe valgustusega peegel on hea alternatiivne lisavalgustus kirkale laevalgustusele. Seda eriti õhtul või öösel, kui ei taha ennast lambivalgusega pimestada. Aga valgustusega peegel on tähtis ka siis, kui teised tuled põlevad, sobides meeleoluvalguseks ja luues hubast atmosfääri.

LED pirnide paindlikkus tähendab, et valgustusega peeglid saavad olla eri suuruse ja eri kujuga – olgu siis Euroliux ümmargune peegel, Mexen Orla kuusnurkne LED peegel või VidaXL ovaalne vannitoa peegel valgustusega. Võimalik on valida ka mudel, mil on uduvastane funktsioon. Tänu sellele on kvaliteetne valgustusega peegel ka pärast pikka dušši puhas ja selge. Samamoodi võib valgustusega peeglile leida koha ka magamistoas või walk-in garderoobis.

Meelelahutus igal pool

Tänu millele oleks dušikabiin ja kuum dušš või koduses sauna lõõgastumine veelgi parem? Kindlasti on selleks meelelahutus. Raamat ja dušikabiin küll kokku ei käi ning ka saunalavale ei taha enda telefoni kaasa võtta, kuid meelelahutusest sellegi poolest ilma ei jää.

Kaup24 ja Hansapost e-poodides on valikus selline dušikabiin, millele on sisse ehitatud FM raadio või võimalus ühendada enda isiklik muusikamängija. Samamoodi saab kõlarid paigaldada ka leiliruumi lakke või seinale. Ja kui tahad muusikat nautida, audioraamatut lugeda või podcastiga end kursis hoida, on see võimalus olemas!

Nutikad lahendused on parimaks abimeheks

Küttesüsteemist rääkides mõeldakse tavaliselt ka sellele, et kes vastutab tubade soojendamise eest. Ahiküte on tore küll, ent kui pikalt ära olla, siis tagasi koju saabudes peab esmalt tule alla tegema, et kodu üldse üles saaks soojeneda. Ka õhksoojuspumpadel oli vajalik kas eelnev puldi abil graafiku sättimine või siis alles koju jõudes selle sisse lülitamine. Keskküte, mis töötab ilma endapoolse panuseta, on mugav kuid samal ajal energiat raiskav, sest tühjas kodus  võiks temperatuur madalam olla.

Enamik küttelahendusi on õnneks võimalik tuua tänapäeva ja lisada nutikas abiline. Näiteks Bluetooth võimekusega õhksoojuspumba puldi võib sahtlisse jätta ja kasutada hoopis nutitelefoni installeeritavat rakendust. Sellega on mugav ka kaugemal olles pumpa sisse või välja lülitada ning ka graafikuid sättida. Nutika termostaadi saab lisada ka keskkütte süsteemidele, et vastavalt vajadusele oleks temperatuur kas kõrgem või madalam. Energiasääst on märgatav!

Kodune turvasüsteem loob kindlust

Nutiseadme vahendusel saab teha rohkematki, kui reguleerida kodust temperatuuri. Kellel on aga koduloomad pikad päevad üksi kodus, saab paika panna kaamerad, et loomade tegutsemist jälgida. Tõenäoliselt enamik ajast näed oma koera või kassi lihtsalt magusalt põõnamas, ent kindlasti on hea omada võimalust neile pilk peale visata. Õnnetused ei hüüa tulles ning kui sa saad kiirelt mingile murele reageerida, on see igas mõttes suureks abiks.

Piisab tõesti ühest muudatusest, et igapäevane ese saaks endale juurde mõne uue rolli ja muutuks seeläbi ka kasulikumaks. Küttesüsteem, mida saab reguleerida ise kontoris või rongis istudes, et tuba koju jõudes mõnusalt soe oleks. Kaamera, et kassil silma peal hoida või koer diivanilt maha käsutada või siis valgustusega peegel, mis muutub hetkega stiilseks sisekujunduselemendiks ja kauniks valgustuslahenduseks.