Villa „Sofia“ saab nurgakivi

Homme, 11. novembril kell 12.00 toimub Pärnus, Pärna 1A nurgakivi panek ehitatavale villale „Sofia“, mis valmib 2011 aasta suveks. Villa valmides saab Pärnu rikkamaks siinsesse rannarajooni sulanduva puitfassaadiga hoone võrra.

Villa „Sofia“ projekteerimisel on lähtutud Pärnu rannarajooni ajalooliselt väljakujunenud traditsiooniliselt kõrge katusega puitvillade arhitektuurist, hoonestusviisist ja olemasolevast tänavafrondist. Villasse on projekteeritud
erineva suurusega korterid.

Ajaloolist traditsiooni jälgivast villast leiab mitmeid väga kaasaegseid lahendusi. Näiteks kiire mobiilse internetivõrgu ning kütte sisse- ja väljalülitamise võimaluse lühisõnumi teel.

Villa arendajaks on AS Esmar Vesiroos ja ehitajaks on OÜ Essenton. Villa  arhitektideks on Anneli ja Priit Matsi P.A.M. Projekt´ist. Müügiga tegeleb LVM  Kinnisvara.

LVM Kinnisvara on 1992. aastal asutatud kinnisvarafirma, kellel on esindused Tallinnas, Pärnus ja Kuressaares ning kelle teenuseid on kasutanud enam kui 20 000 klienti. Ettevõttel on hetkel müügis 830 kinnisvaraobjekti.

Ingmar Saksing
LVM Kinnisvara
+372 50 13320
+372 44 77003
www.lvm.ee