Brave Capital rajab Pirita TOPi kõrvale kaks kortermaja

Brave Capitali poolt juhitav Growth Real Estate OÜ sõlmis Nordlin Ehitusega ehituslepingu Pirita TOPi kõrval asuvatele kinnistutele 27 eluruumiga korterelamute rajamiseks.

Kahest kolme korruselisest kortermajast koosnev elamukvartal Purje Residents valmib 2018. aasta sügiseks. “Tänaseks on Purje Residentsi eelmüük alanud ja ligikaudu kolmandik järgmisel aastal valmivatest korteritest on juba broneeritud. Ehitustegevus algab novembri esimesel nädalal,“ ütles Brave Capital juhatuse liige Veljo Kuusk.

„Suur huvi Pirita TOPi paikneva Purje Residentsi vastu on tingitud unikaalses piirkonnas paiknemisest, sest sellele mereäärsele alale on plaanitud vaid piiratud arv elamuid. Linn on otsustanud suures osas rannajoone reserveerida avalikeks eesmärkideks ja hoonestusprojektideks. Käe-jala juures on jahisadam, rannapromenaad, mitmed spordi- ja vabaajaveetmisrajatised, aga samuti hea ühendus kesklinnaga,” selgitas Kuusk.

Purje Residents arendatakse välja ühes etapis, mille kogu investeeringute maht on ligikaudu 3,5 miljonit eurot. Kortermajad asuvad Purje tn 7 ja Regati pst 12 kinnistutel. Korterisuurused on vahemikus 31,1 – 171,6 ruutmeetrit. Purje Residentsi arhitekt on Urmas Lõoke.

 

 

Brave Capital on Eesti ja väliskapitalil põhinev investeerimisettevõte, mis tegeleb erinevate varade ja osaluste soetamisega ning projektide finantseerimisega ja arendamisega.