Haven Kakumäe Residentsi kortereid vahendab Sotheby’s

Baltic Sotheby’s International Realty alustas Haven Kakumäe Residentsi kodude müüki.

Baltic Sotheby’s International Realty Eesti regiooni müügijuht Kai Lind: „Näeme ostjatena nii Eesti inimesi

kui ka välismaalasi, kes hindavad Kakumäe elukeskkonda ning terviklikku täisteenindusega sadama taristut.“ Arendus sobib inimesele, kes soovib elada mere lähedal ja tegeleda aladega, mida meri pakub (nautida paadisõitu, purjetamist vms). Kaasaegne vabaajakeskus tervele perele asub kiviviske kaugusel Rocca Al Mare kaubanduskeskusest, Rocca Al Mare koolist, Saku Suurhallist, loomaaiast. Lähedal on meditsiiniasutused ja terviseklubid.

Kakumäe linnaosa on tänu rohelusele ja mere lähedusele alati hinnatud. Neli aastat tagasi sündis idee rajada Kakumäele terviklik merekompleks kaasaegse jahisadama, purjespordikeskuse ja erinevate vaba aja veetmise võimalustega. Mullu valmis jahisadam ja nüüd on unelm pakkuda merehingega inimestele ka elukohta kompleksi lähedal tõelisuseks saamas.

Lind ütleb, et tegu on Baltimaade modernseima merenduskeskusega. “See on ainus Tallinna arendus, kus saab oma veesõidukiga treppi sõita,” toob ta välja. Samas on võimalus oma ujuvvahend ka talvekorterisse jätta. “See pole vaid elamuarendus, vaid uus jahisadam ja kõik sinna juurde kuuluv alates toitlustusest, purjespordikoolist ja lõpetades veesõidukite tanklaga,” lisab ta.

Arenduse vastu tunnevad lisaks kohalikele huvi ka soomlased ja rootslased. “Igal kolmandal soomlasel on isiklik veesõiduk ja nad sõidavad hea meelega siiapoole lahte,” ütleb Lind.

Baltic Sotheby’s International Realty maakleri Jelena Kuzmenko sõnul on müüdud kuus korterit ja sama palju on juba broneeritud.

Arendust müüb aktiivselt ka Sotheby’s International Realty Soome kontor. Korteri ruutmeetri keskmine hind jääb ca 3100 euro juurde, kallimad korterid maksavad 3500-3600 eurot ruutmeeter.

TAUST:

Kolmes kolmekordses majas on 55 kahe- kuni viietoalist korterit, maju ühendab maa-alune parkimiskorrus. Arenduses on ka neli urban villat. Hoonete brutopind on kokku 10 700 ruutmeetrit ja netopind 9400 ruutmeetrit. Arhitektuuri aitasid luua Eesti-Hollandi arhitektid. Sisekujunduses paistavad silma ruumikad magamistoad, saunad ja looduslikud materjalid. Nutikodu lahendused aitavad igapäevaelu mugavamaks ja kergemaks muuta.

Haven Kakumäe OÜ investeerib Kakumäe poolsaarel asuva Kakumäe Sadama ja selle ümbruse väljaarendamisse ligikaudu 100 miljonit eurot. Haven Kakumäe Residentsi ehitab Nordecon Ehitus ja finantseerib LHV Pank.