Merko käivitas Paepargi korteriarenduse kolmanda etapi

Paepargi 3.etappMerko alustas Paepargi korteriarenduse kolmanda etapi ehitust, mille raames valmib käesoleva aasta lõpuks kolm kortermaja kokku 54 korteriga. Kahe esimese etapi vastu on olnud väga suur huvi ning seni valminud kuues majas on müüdud 108 korterit.

„Huvi Paepargi korterite vastu on olnud suur ja müük aktiivne – 2012. aasta sügisel alustatud teise etapi korteritest müüsime enamiku juba eelmüügist. Paepargis on endale uue kodu soetanud eeskätt majanduslikult heal järjel hilises nooruses või varases keskeas sama piirkonna lähistel varem elanud inimesed. Piirkonna atraktiivsust on kindlasti suurendanud Paepargi puhkeala valmides tekkinud väärtuslik elukeskkond. Meil on hea meel alustada siia hästisobivate uute kortermajade ehitust ning oleme juba planeerimas ka järgmist, neljandat etappi,“ ütles Merko Ehitus Eesti elamudivisjoni direktor Tiit Kuusik.

Kuusiku sõnul on Paepargi elurajooni puhul tegu hea hinna ja kvaliteedi suhtega korteriarendusega tänu terviklikule arendusele, mis hõlmab miljööväärtuslikku elukeskkonda, hea infrastruktuuriga asukohta kesklinna ja Kadrioru piiril, usaldusväärset ehitajat ning kvaliteetset viimistlust.

Kolmanda etapi (www.merko.ee/paepargi/) raames rajab Merko aadressil Paepargi 17, 19 ja 21 kolm 4-korruselist 18 korteriga maja, mille arhitektiks on Erkki Ristoja ning sisearhitektideks Eerik Olle ja Ahti Peetersoo. Enamikel korteritel on rõdu ning valida saab nelja siseviimistluspaketi vahel. Uue arendusetapi korterite keskmine ruutmeetri hind on vahemikus 1600-1800 eurot.

Paepargi kortermajad asuvad Sikupilli asumis Pae pargi alal kesklinna ja Kadrioru vahetus läheduses. Kunagine paekivikarjäär on linna eestvedamisel muudetud kauniks tiigiks, mille ümbrus heakorrastatud pargiks koos purskkaevu, silla, vaateplatvormide, mänguväljaku ja kergliiklusteedega. Spordisõpradele on asfaltkattega kõnnitee kõrvale rajatud kooremultšiga kaetud suusarada, mida saab suvel tervisejooksu rajana kasutada. Rajatud on ka jõulinnak ja petanqiplatsid.

Merko Ehitus Eesti (www.merko.ee) on Eesti juhtiv ehitusettevõte, mis teostab üld-, insener-, elektri- ning elamuehituse töid. Merko on ehitanud ja arendanud Eestis enam kui 2000 korterit. Eesmärgiga luua kvaliteetset elukeskkonda, arvestab ettevõte uute eluasemete planeerimisel ja ehitamisel inimeste vajadusi, turvalisust, keskkonnasõbralikkuse ja -säästlikkusega ning kõrgete kvaliteedinõuetega ehitusel ja materjalide valikul.

 

Allikas: Merko Ehitus Eesti