PRESSITEADE: EPICENTER ON UUS JULGE MÕTLEMISEGA KINNISVARABÜROO EESTI TURUL

Täna alustab ametlikult oma tegevust uus Eesti kapitalil põhinev kinnisvarabüroo EPICENTER, mille eesmärk on saada regionaalse kinnisvaraturu keskpunktiks.  Rohkem kui 30ne kogenud maakleriga on EPICENTER juba alustades üks Tallinna suurematest kinnisvarabüroodest, mis  pakub klientidele kõrgetasemelist kinnisvara vahendusteenust.

“Tänasel päeval lonkab kinnisvara vahendusteenuste turg tugevalt ühte jalga,“ selgitas EPICENTER KINNISVARA juhatuse esimees Leanika Klaassen. “Kinnisvara ost või müük on enamike inimeste jaoks nende elu suurim finantstehing. Seega peaks tipptasemel, personaalne ja kliendi vajadustele vastav teenus olema standard, kuid kahjuks see tihtipeale nii ei ole.  Uus kaubamärk saigi loodud just klientide ja koostööpartnerite soove ja vajadusi arvestades.Kõrgetasemelise teenindustaseme jaoks on väga olulisel kohal maaklerite pidev arendamine ja koolitamine nii müügitehnikate, juriiidika kui maksustamise valdkonnas.”

“Mis meid konkurentidest eristab, on see, et me julgeme ja soovime võtta vastutust. Me julgeme olla loomingulisemad ja isikupärasemad, kuna me teame, et seda toetab tugev sisu ja tulemuslikkus.”

 

Allikas: EPICENTER KINNISVARA OÜ