KV.EE kinnisvara-podcast: elamispindade arendamises tuleb vaadata pikalt ette

KV.EE Kinnisvarapodcast79. saates sarjast KV.EE kinnisvara-podcast on külas Arco Vara AS tegevjuht Miko-Ove Niinemäe. Räägime elamispindade arendusturu seisust, muredest ja rõõmudest. Saadet juhib kinnisvarakonsultant ja koolitaja Tõnu Toompark.

Esmalt võtame põgusalt kõne alla majanduskeskkonna. Miko-Ove Niinemäe avab, kas ta ootused 2024. a osas on pigem positiivsed või negatiivsed. Seejärel räägime nii elamispindade turu ostu- kui müügipoolest. Arutame, kui keeruline on konkurents kinnisvaraarendajate vahel ja millised võiksid olla selle tulemused mõne aasta vaates.

Eraldi lahkame uute korterite turumahtu ja teeme prognoosid 2024. a osas. Miko-Ove Niinemäe annab hinnangu, uute korterite hinnataseme osas ja hindade paindlikkuse küsimuses.

Hetkeks heidame pilgu ka Arco Vara AS tegemistesse-toimetamistesse. Miko-Ove Niinemäe peab vastama küsimusele, kas tal on tahtmist ja julgust uute projektidega praeguses majanduskeskkonnas turule tulla.

Saate lõpuks annab külaline enda nõuande, kuidas keerukamatel aegadel asjakohaseid otsuseid langetada.

Vaata saadet videona

Kuula saadet

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile [email protected].