KV.EE kinnisvara-podcast: Kinnisvaramaaklerid ja maakleribürood muutuvas majanduskeskkonnas

KV.EE KinnisvarapodcastKV.EE kinnisvara-podcast’i 75. saates räägime LVM Kinnisvara juhatuse liikme ja 6. taseme kinnisvaramaakleri Ingmar Saksinguga maaklerite ja maakleribüroode väljakutsetest muutuvates majandusoludes. Saadet juhib kinnisvarakonsultant ja -koolitaja Tõnu Toompark.

Võtame jutuks vähenevate tehingute ja hinnatrendi ebakindluse mõju kinnisvaramaaklerite igapäevasele tööle. Üle 30-aastase maakleritöö kogemusega Ingmar Saksing räägib, mis ta arvab, kas ja kuidas on muutuses turul tegutsevate kinnisvaramaaklerite arv – kas maaklereid jääb vähemaks või tuleb juurde? Arutame maaklerite töö muutumisest, kuidas liiguvad maakleritasud ja maaklerite eneste vahetu teenistus?

Saate teises plokis tuleb kõne alla muutused maakleribüroode eluolus. Arutame, kas maakleribürood peaksid raha kokku hoidma ja millised on selle jaoks võimalused? Kas maaklerid peaks kaugtööle saatma, et kontorikulusid kokku hoida? Milles võiks seisneda innovatsioon, et maakleribüroo saaks konkurentsivõimelisem olla?

Lõpetuseks annab Ingmar Saksing enda soovitused kinnisvaramaakleritele, mis võiksid keerukamatest aegadest üle aidata.

Vaata saadet videona

Kuula saadet

Kuula KV.EE kinnisvara podcast’i. 75. saates on külas Ingmar Saksing, kes on 6. taseme kinnisvaramaakler ja LVM Kinnisvara juhatuse liige. Saadet juhib kinnisvarakonsultant ning -koolitaja Tõnu Toompark.

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile [email protected].