KV.EE kinnisvara-podcast: maakler – hoia fookust ja pööra tähelepanu klienditeenindusele

KV.EE KinnisvarapodcastKV.EE kinnisvara-podcast’i 73. saates on külas 1Partner Kinnisvara juhatuse esimees ja tegevjuht Martin Vahter. Juttu tuleb elamispindade turu arengutest läbi erinevate vaatenurkade. Samuti räägime kinnisvaramaakleribüroode ja maaklerite elust-olust pöördelistel aegadel. Saadet juhib kinnisvarakonsultant ja -koolitaja Tõnu Toompark.

Saate esimeses osas võtame vaatluse alla elamispindade turu pakkumise ja nõudluse. Martin Vahter räägib maakleribüroo vaatest, kas ja kuidas on pakkumise ja ostjate poolt muutunud. Arutame, millisel määralt tehinguid toimub ja milline võiks olla hinnang tehingute arvule. Seejuures tulevad jutuks nii elamispindade ostu-müügi- kui üüriturg.

Saade peatub aktuaalsel hinnateemal. Martin Vahter selgitab praktiliste näidete varal, kas ja kuhu suunas on elamispindade hinnad liikumas.

Saate teises lühemas osas toob Martin Vahter välja maakleribüroode ja kinnisvaramaaklerite suurimad väljakutsed ajal, mil tehingute arv on kõrgest tipust allapoole tulnud ja kus kiire hinnatõus on asendunud ebakindlama liikumisega. Saate lõpuks annab külaline omapoolsed soovitused kinnisvaramaakleritele, kuidas muutlike aegadega hõlpsamalt hakkama saada.

Vaata saadet videona

Kuula saadet

Kuula KV.EE kinnisvara podcast’i. 73. saates räägib 1Partner Kinnisvara tegevjuht ja juhatuse esimees Martin Vahter elamispindade turust ja kinnisvarabüroode ning maaklerite väljakutsetest ebakindlatel aegadel. Saadet juhib kinnisvarakonsultant ning -koolitaja Tõnu Toompark.

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile [email protected].