LVM Kinnisvara avaldab maaklerite profiilid

Alates tänasest, 18. novembrist, on informatsioon LVM Kinnisvara maaklerite kutsetunnistuste, registreeringute, hariduste, keelteoskuste, tööpiirkondade, spetsialiseerumiste, aktiivsete kinnisvarapakkumiste, staažide, tehtud tehingute, klientide hinnangute ja klientide tagasiside kohta avalik.

Algatus, mis on osa ettevõtte strateegiast, muudab kinnisvaraturu läbipaistvamaks ja aitab seeläbi teha ka kinnisvaramüüjatel teadlikumaid otsuseid kinnisvaramaakleri valikul.

Kinnisvaramüüjatel on siiani puudunud põhjalikud andmed neid esindavate kinnisvaramaaklerite teadmiste, oskuste ja kogemuste kohta.

Avalikult on olnud kättesaadav info klienti esindava maaklerite kutse olemasolu kohta, kuid teisi andmeid näiteks tehtud tehingute, klientide tagasiside ja –hinnangute kohta pole siiani avaldatud.

LVM Kinnisvara on 1992. aastal asutatud kinnisvarafirma, kellel on esindused Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares ning kelle teenuseid on kasutanud enam kui 45 000 klienti. Ettevõttel on hetkel müügis 1400 kinnisvaraobjekti 160 miljoni euro väärtuses. Ettevõtte kodulehekülg on 80000 külastusega kuus enim külastatav kinnisvarafirma koduleht Eestis.

Kontakt