Ober-Hausi Kinnisvara avas Nordea Panga Kristiine kontoris oma esinduse

Alates 1. märtsist saab Nordea Panga Kristiine kontorist lisaks pangateenustele ka Ober-Hausi kinnisvaraspetsialistide nõu ja abi. Lisaks pakuvad pank ja kinnisvarabüroo klientidele erinevaid soodustusi – Nordeast laenu võtnud saavad sõltumata laenusummast 50% soodsama eluasemelaenu lepingutasu ning kinnisvarabüroost 20% soodsamalt ekperthinnangu.

„Kinnisvara ja pank käivad ikka käsikäes. Meie eesmärk on teha kliendile kinnisvaratehingutega seonduv võimalikult mugavaks – kõik ühest kohast. Inimene, kes soovib vahetada või soetada uut eluaset, saab kinnisvaraspetsialisti konsultatsiooni, ülevaate kinnisvaraturust ja pakkumistest, vajadusel hindamisakti ning laenunõustamise kõik ühest kohast. Ober-Hausi esinduse avamine Kristiine Keskuse Nordea kontoris on meie ühise koostöö loogiline samm,“ ütles Ober-Hausi Kinnisvara AS juhatuse esimees Tarmo Kase.

”Saime innustust ülimalt positiivsest kliendikogemusest, kui külastasime Nordea ja Realia ühiskontoreid Soomes ning otsustasime Eestis samalaadse pilootprojekti käima lükata,” kiitis  Nordea Panga partnersuhete osakonnajuhataja Tiiu Sahtel koostööd.

Nordea Pank on Ober-Hausi emafirma Realia Group OY üks põhiomanikest. Soomes on Realia esindused juba 32-s Nordea Panga kontoris.

Ober-Haus on suurim ja ainuke kinnisvaraagentuur, mis tegutseb kogu Balti ja Kesk-Euroopa regioonis, kaasa arvatud Eestis, Lätis, Leedus ja Poolas. Ober-Haus on suurte kogemustega kinnisvarateenuste pakkuja ning alates aastast 1994 pidevalt laienenud, andes hetkel tööd üle 300-le kinnisvaraeksperdile kogu regioonis. Alates 2007 aastast kuulub Ober-Hausi Kinnisvara Skandinaavia suurimasse kinnisvaragruppi Realia Group Oy, mis on tuntuim ja suurim Soomes.

Nordea on Põhjamaade suurim pank, kellel on üle 10 miljoni kliendi, ligi 1400 harukontorit ja 5,3 miljoni e-kliendiga juhtiv positsioon internetipanganduses. Tunnustatud majandusajakiri Global Finance valis Nordea Panga maailma usaldusväärsemate pankade edetabeli etteotsa. Ainsana Eestis kuulub Nordea Pank maailma 25 turvalisema panga hulka.

 

Lisainfo:

Marjaana Päike
Ober-Hausi Kinnisvara AS
Turundusspetsialist
665 9744
Marjaana.Paike@ober-haus.com

Jane-Liina Liiv
Kommunikatsioonijuht
Nordea Pank
Tel. 6 283 185, 5 253 070
Jane-Liina.Liiv@nordea.com