Uus Maa alustas Kalamajas Vibu tänaval uute korterite müüki

Uus Maa Kinnisvarabüroo alustas koostöös YIT Ehitusega Kalamajas Vibu tänavale rajatavas neljakorruselises Hoburaua elamu I etapis korterite müüki.

„Tegemist on mõnusa elukeskkonnaga, kus käeulatuses on meri, kultuurikilomeeter, Lennusadam ja Kalamaja park,“ ütles projekti müügiga tegelev Uus Maa Kinnisvarabüroo konsultant Marina Hodus. „Vibu tänav 5 maja energiaklass on B – igas korteris on soojustagastusega ventilatsioonisüsteem ja gaasipõhine keskküte. Hoones on lift, enamikel korteritel on rõdu või terrass. Iga korteri hinna sees on ka panipaik ning üks parkimiskoht.“

Projekti kuuluvad majad Vibu 5 ja Vibu 3 moodustavad hoburauakujulise arhitektuurse ansambli, millest on tulnud ka uusarenduse nimi. Hoonete arhitektuuris kasutatakse tumedat fassaaditellist ja Kalamaja piirkonnale iseloomulikku puitu. Kahe maja vahele rajatakse avar sisehoov koos mänguväljaku, pinkide ja haljassaartega.

Neljakorruselises, kahe trepikojaga korterelamus on kokku 57 ühe- kuni viietoalist korterit pindalaga 31,2 – 118,5 m2. Projekti soklikorrusele on projekteeritud parkimiskohad ja panipaigad.

Esimese etapi maja Vibu 5 valmib 2014. aasta hilissügisel. Hooned on projekteerinud arhitektuuribüroo Ansambel.

 

Allikas: Uus Maa Kinnisvarabüroo