Vaata kõige värskemaid müüki tulnud arendusi Tallinnas ja Harjumaal

47Bloftid47B Loftid
47B Loftide arhitektuurne projekt ja sisekujundus on inspireeritud New Yorgi tööstusarhitektuurist eluruumideks kohandatud hoonetest, kus maitsekalt ja ägedalt kombineeritakse nii uut kui vana, nii elegantset kui tehnilist.
Loftidel on maast laeni aknad, mis annavad kõikidele korteritele suurema tunde. Walk-in-garderoobid ja panipaigad igal korrusel. Lisaks on korteritel ka lahedad klaasvaheseintega sisekujundused, mis seovad osavalt industriaalse ultramoodsaga.

Tutvu arendusega siin >

Mardi majaMardi 4 ja 6, Tallinna südalinn
Mardi 4 ja 6 kolm kortermaja asuvad Tallinna südalinna vaikses sisekvartalis.
8-korruselistes majades on ühe- kuni neljatoalised korterid. Liftiga pääseb ka maa-alusesse autoparklasse ning panipaikade juurde. Kõigil korteritel on klaasitud rõdud! Esimesel korrusel on väike arv äripindasid. 8-ndal korrusel on suuremad 2- kuni 4-toalised erilahendustega korterid.

Tutvu arendusega siin >

Lubja ResidentsLubja Residents
Lubja 9a viiekorruselisse korterelamusse on planeeritud 18 korterit: kolm 1-toalist, kümme 2-toalist, üks 3-toaline ning neli 4-toalist.

Alates teisest korrusest kuni neljanda korruseni on korteritel tüüplahendused, viies korrus on eksklusiivsem. Korteritele annavad lisaväärtust ja personaalsust rõdud, viienda korruse korteritele on projekteeritud tagasiastega terrassid.

Tutvu arendusega siin >

Nurme põikNurme põik 19B
Viimsis Haabneeme külas valmivad  2016 kevadel peresõbralikud ridamajad. Nurme põik 19B ridamajasid iseloomustavad vaikne ja looduslähedane elukeskkond. Läheduses asuvad nii lasteaed, kool, kaubandus kui ka sportimisvõimalused. Elamispindadel on valgusküllased ja praktilised plaanilahendused. Kõikidel boksidel on kõigil terrass ja rõdu ja 2 parkimiskohta. Energiamärgis B

Tutvu arendusega siin >

Kakumäe arendusUued ja eksklusiivsed korterelamud Kakumäel
Korterelamud aadressil Kakumäe tee 94, 96, 98, 100, 102. Hoonestuse moodustavad 5 ühe trepikojaga kahekordset elamut, mille vahel ja ümber hakkavad paiknema puhkealad, laste mänguväljak ning privaatsed sisehoovid.

Projektis on kokku kolmkümmend 2- kuni 5-toalist korterit. Kõikidel korteritel on rõdu. Iga korteri juurde kuulub panipaik ning vähemalt 1 parkimiskoht.

Tutvu arendusega siin >

Uuesalu paarismajaUuesalu paarismajad
Uuesalu elurajoon on nagu kobar, kus kasvab koos palju häid vilju. See on koht, kus elamud asetsevad pisut hajali, säilitades ometi kindla süsteemi ning läbimõeldud infrastruktuuri.

Paarismaja “TOM” on kahekorruseline Timbeco tehasemaja. Ühe majaosa suurus on 123,5 m². Majaosas on 3 magamistuba, elutuba avatud köögiga, 2 WC-d, 2 pesuruumi, abiruumid.

Tutvu arendusega siin >>

Uuesalu KoduUuesalu Kodu Rae vallas.
Uuesalu külla rajatavasse kaasaegsesse ja privaatsesse eramute kompleksi kuulub 68 eramukrunti suurusega ca 1500-1769 m². Välja arendatakse uus elamurajoon moodsate, mugavate ja koduste ühepere eramutega, suurusega 127 m², millele lisandub auto varjualune.

Kõik B-klassi energiamärgisega eramud on varustatud maaküttesüsteemi, ventilatsiooni, side-televisiooni valmidusega, valvesignalisatsiooni ja tulekahjusignalisatsiooniga.

Tutvu arendusega siin >

Poordi ResidentsidPoordi Residents
Poordi Residents on uus seitsmekordne hoone, mille esimesele korrusele on kavandatud kaubanduspinnad, teisele korrusele büroopinnad ning ülemiste korrustele kokku 29 funktsionaalse lahendusega korterit.

Poordi Residentsi korteritest avanevad vaated ida, lõuna või lääne suunas, tagades küllusliku naturaalse päiksevalguse ning suurepärased vaated Tallinna kesklinna defineerivate hoonete suunas.

Tutvu arendusega siin >>

KeilaPae 7 korterelamu Keilas
Keila kesklinnas uues 2015 valminud kaheteist korteriga majas pakkuda vastvalminud korterid.

Kortermaja on täiesti valmis. Saadaval kaks suurust 2-toalisi (38,8 m2 ja 55 m2) ja 4-toalised 87,1 m2.

Iga korteri juurde kuulub rõdu ja keldriboks ning parkimiskoht.

Tutvu arendusega siin >>

Tehnika 25Tehnika 25, Tallinn
Tehnika 25 maja on täielikult renoveritud 2014-2015 aastal. Maja asukoht on vanalinna serval ja läheduses asub lasteaed, toidupood, gümnaasium, ühistranspordi peatus, Balti jaam, Loomelinnak ja südalinn.

Pakkumisel on 1, 2 ja 3-toalised korterid suurusega 27-70m². Elegantse arhitektuuriga maja on ehitatud 1936. aastal, mis on arhitekt Alfred Rudolf Kehva poolt projkteeritud kivimaja.

Tutvu arendusega siin >>
7_3_6800935Mardi tn 9, Tallinn
Avarate rõdude ja terrassidega korterid südalinnas.
Kesklinnas Mardi 9 asuvale kinnistule kerkib avarate rõdude- ja terrassidega korterelamu. Mardi 9 korterid on suurepärase asukohaga vaiksel Keldrimäe asumi sisetänaval kõigest 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel Tallinna vanalinnast ja Kadriorust. Seitsme korruselisse hoonesse ehitatakse kokku 46 korterit suurusvahemikus 27.2 – 100.5 m2 koos 57 parkimiskohaga, lisaks viis ca 100 m2 suurust äripinda ning maa-alune parkla.

Tutvu arendusega siin >>

Vaata ka kõiki uusarendusi siin www.kv.ee/uusarendused