Linnamäe tee tornid- terviklik uus elukeskkond

Linnamäe Kodud on hoolikalt läbimõeldud terviklik elurajoon. Korteritest avanevad unikaalsed vaated Pirita maastikukaitse alale, Pirita jõe äärsetele puhkealadele, Tallinna teletornile ning Tondiloo pargi rohekoridorile. Kõrgematelt korrustelt on silmapiiril merevaade.

Tornmajade vahel, teisel korrusel, on ainult  majaelanike  kasutada laste mängu- ja puhkealadega ühisterrass. Kõigil korteritel on suured rõdud ja lisaks suur panipaik 2.korrusel. Parkimine peamiselt maja all, 1.korruse kinnises parklas. Planeeringutes lähtutud heast ruumikasutusest ja pakkudes privaatsust ja avarust. Kindlust ja helipidavust tagab raudbetoonist maja, millel on nii korterivahelised kui sanitaarruumide seinad kivist. Majad kuuluvad madala energiatarbega B energiaklassi, mis tagab soodsab ülalpidamiskulud.

Linnamäe Kodude elurajoon koosneb valmivatest kolmest kaheteistkümne korruselisest tornmajast ja juba valminud viiekordsest kortermajast. Elurajooni hoovialale rajatakse rikkaliku haljastusega Tondiloo pargi laiendus, mis on osa Lasnamäe ühest suurimast korrastatud rohevööndist. Uue elurajooni kõrval asub Pirita jõgi, mets ja puhkealad, mis viivad eemale linnasuminast. Läheduses asub Priisle kaubanduskeskus ja Tervisemaja. Piirkonnas on kiire ühendus kesklinnaga – nii ühistranspordi kui autoga.

Laupäeval, 28.aprillil kl. 11.00-15.00 toimub esmakordne Linnamäe Tornide kliendipäev Kinnisvararalli raames, aadressil Linnamäe tee 42a.

Kõikidel huvilistel on suurepärane võimalus tutvuda ehituses oleva I tornmajaga. Kliendipäeval on avatud kolmas korrus korterite tüüpplaneeringutega. Lisaks pakume võimalust heita pilk peale ka meie poolt kasutatavatele viimistlusmaterjalidele.

Kohapeal ootavad Teid Hausersi müügiesindajad, kes on valmis vastama Teie küsimustele ning aitavad korterit valida ja loomulikult on kõigil ka võimalus vormistada broneerig meelepärasele korterile.

Tule tutvu Linnamäe tee Tornide korteritega  KV.EE Kinnisvararallil, mis toimub laupäeval, 28. aprillil, kus uusarenduste uksed Tallinnas, Harjumaal ja Pärnus on avatud kell 11:00 kuni 15:00.

Tutvu kõikide Kinnisvararalli pakkumistega SIIN