Pärnu jõekaldale kerkiva Bremeni kodude sarikapidu on peetud

Kuldar Kirikal ja Leanika Järve
Bremeni kodu

 

8nda juuni suvisel pealelõunal saabus oluline etapp kui Bremeni kodude ehitajatele peeti tänupidu ning katuselt toodi sarikapärg.
Ehitajad halastasid arendajale ning traditsioone uueks loodes anti Miston Capital OÜ arendusjuhile, Kuldar Kirikal`e ehitusobjekti parim käsisaag. Peo lõppedes kuulsime ehitusmeeskonna kiidusõnu, seega majad said hea õnnega üle valatud ning majavaimuga soojad suhted loodud.

Tänaseks on jõeäärsed Bremeni kodud saavutanud maksimum kõrguse ning algavad välisfassaadi viimistlustööd. Kuldar Kirikal soovitab suve jooksul Pärnu jõekaldal looklevat Jaansoni terviserada sagedasti külastada, sest igapäevaselt on näha majade muutumist miljöösse sulanduvaks tervikuks.

Miston Capitali poolt arendatud A- energiaklassiga Bremeni kodud on jõeäärsed kolm kolmekorruselist maja 28 korteriga (aadressid Rääma 9, 9a ja 11, Pärnu). Korterid on jõe- ja linnavaatega ning avarad terrassid ja maast-laeni aknad muudavad uued kodud valgusküllasteks.
Uusi koduomanikke iseloomustab soov elada unikaalses linna ja looduse sümbioosis, kus aknast kumab eht linnalik Pärnu tuledes siluett ja avaneb vaade võrratule Pärnu jõele.


Bremeni kodude 3 maja valmivad käimasoleva aasta lõpuks ning paraku on veel saadaval ainult 3 omanäolist uut korterit.
Bremeni arendusega saab tutvuda: https://miston.ee/bremeni-kodud/