Pressiteade: LVM Kinnisvara alustas Kalamajas uue korterelamu eelmüüki

Vastavalt LVM Kinnisvara ja OÜ Redholm’i vahel sõlmitud maaklerteenuste lepingule alustab LVM Kinnisvara Tallinnas, Kungla 40 korterelamus asuvate korterite eelmüüki.

Järgmisel kevadel valmiv kolme elukorruse ja väheste korteritega korterelamu paikneb armsa Kalamaja vaikses kvartalis, pakkudes koos parkide, kaupluste, kohvikute ja Kultuurikilomeeteri lähedusega uut elukvaliteeti.

Tänavatasandist kõrgemal paiknevad avarate päikesepoolsete rõdudega elukorterid lasevad unustada linnasagina ja tunda end justkui oma aias. Kõrged elukorrused, avarad aknapinnad, ruumikad esikud, klassikaline tammeparkett ja vannitubade sisustus on just need, mis teevad ühest korterist unistuste kodu!

Tulenevalt Kungla 40 paiknemisest miljööväärtuslikus Kalamajas ning tänaste ostjate nõudmistest, pööratakse suurt tähelepanu nii ehitukvaliteedile, kasutusmugavusele, madalatele kõrvalkuludele, kui ka olemasolevasse keskkonda ja hooneteansamblisse sobituvusele.

Kungla 40 koduleht https://www.lvm.ee/kungla40

LVM Kinnisvara on 1992. aastal asutatud kinnisvarafirma, kellel on esindused Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares ning kelle teenuseid on kasutanud enam kui 30 000 klienti. Ettevõttel on hetkel müügis ligi 1200 kinnisvaraobjekti.

 

Allikas: LVM Kinnisvara