Pro Kapitali Ratsuri Majade arendusprojekt müüdi välja enne ehituse lõppu

Vaid mõned päevad tagasi avalikustas Pindi Kinnisvara, et kinnisvaraturg püsib koroonaviiruse laialdasest levikust hoolimata tipus ning sellest annavad tunnistust ka Pro Kapitali arendusprojektide müüginumbrid. 2020. aastal ehitama hakatud Ratsuri Majade arendusest sai esimene Pro Kapitali arendusprojekt 25 tegevusaasta jooksul, mis on välja müüdud enne ehituse lõppu. Ratsuri Majad on osa Kristiine City elukeskkonnast, millest on saanud klientide poolt tõeliselt hinnatud piirkond ning ka teiste arendusprojektide puhul leiab suurem osa kodusid uue omaniku veel enne ehitustegevuse lõppu. Piirkonna uue arenduse, Kindrali Majade puhul on veel enne ehituse algust broneeritud või müüdud juba üle 50% korteritest. 
Pro Kapitali tegevjuht Paolo Michelozzi sõnul peegeldab inimeste suur huvi Ratsuri Majade ning teistegi Kristiine City arenduste vastu piirkonna kujunemist hinnatud elukeskkonnaks.“ Siin on kõik eluks vajalik ja meeldiv – palju võimalusi liikumiseks, rohelus ja privaatsus, ent ka koolid, lasteaiad ning toidupoed. Olgugi, et Kristiine City on kesklinnale väga lähedal, oled siin justkui omaette aedlinnas,” sõnas Michelozzi. Ta lisas, et koduostja hindab ka siinsete arenduste kõrget kvaliteeti ning funktsionaalseid planeeringuid. 
Ratsuri Majade näol on tegemist tõeliselt põneva kooslusega ajaloolisest karakterist ning kaasaegsest arhitektuurist.  Ehituse käigus rekonstrueeri Marsi 5 kinnistul asuv ning Muinsuskaitse all olev 20. sajandi tallihoone ning sellele kerkis kaaslaseks uus-Hollandi stiilis uusehitis. Ratsuri Majades on kokku 39 eriilmelist kodu – 17 endises tallihoones ning 22 uusehitises. Tallihoones tervitavad paksud kiviseinad, ajalooline paekivi ning punane tellis, kodud on ühelt poolt avatud Kristiine City südamele, teiselt poolt oma hoovialale. Uus-Hollandi stiilis majades on funktsionaalsed linnakodud, maast laeni aknad, palju valgust ning hubased lodzad. Siin on nii väiksemaid kui suuremaid, läbi kahe korruse kodusid. 
Kristiine City on terviklik ning mitmekülgne elukeskkond Tallinna linna südames, kuhu kerkivad kaasaegse ilmega funktsionaalsed linnakodud. Siinse piirkonna ajalugu ulatub 17. sajandisse, kui ehitati suvemõisad. 20. sajandi alguses kerkisid siia Peeter Suure merekindluse hooned, mille osaks on ka inimestele tuttavaks saanud kasarmud. Tänaseks on Kristiine City’s valminud Kristina Majad, kus elab üle 300 pere, uue elu on saanud Tondi 51 kasarmuhoone ja Marsi 6 loftid ning Ratsuri Majad. Lisaks Kindrali Majadele, mille ehitus peagi algab, on Kristiine City’s arendamist ootamas veel nii mõnigi ajalooline pärl. 
Kristiine City’t arendab üle 25 aastase tegevus ajalooga börsiettevõte Pro Kapital Grupp.