Scandium Kinnisvara e-poest osteti pooleteise kuuga 15 korterit

Eesti inimene ostab e-poest  meeleldi nii piima, aktsiaid kui ka kinnisvara

Mikrokorterite arendamisele spetsialiseerunud Scandium Kinnisvara avas septembri keskel oma veebipoe. Pooleteise kuuga on e-poest ostetud 15 korterit. Suur tehingute arv näitab, et kinnisvaratehingud on suundumas veebi. 

Scandium Kinnisvara Laava arenduse e-pood on Eesti esimene ostukorviga kinnisvaraveebipood. E-poes saab valida sobivad korterid, lisada need ostukorvi ja broneering läbi Maksekeskuse kinnitada. Korteri broneerimisel tuleb maksta 500 eurot broneerimistasu korteri kohta ning kahe nädala jooksul sõlmida notariaalne asjaõigusleping.

Kalle Aron, Scandium Kinnisvara arendusjuht ja partner: “Kinnisvara e-poodi avades oli eesmärk vaadata, kas kliendid võtavad kinnisvara veebist ostmise omaks. Uusarendusi on juba aastaid harjutud ostma nö paberil, tihti ilma objektil käimata, sealt e-poeni oligi vaid väike samm. Tänaseks on läbi veebipoe soetatud juba 15 korterit ning e-pood ennast sellega tõestanud. Plaanime rakendust ka tulevastes arendustes kasutada.”

“Meie eesmärk on muuta kinnisvara valimine sama lihtsaks kui teistesse varaklassidesse investeerimine. E-poes näevad kinnisvarainvestorid lisaks hinnale ka pindade eeldatavaid üürihindasid ja vastavaid tootlusi, millega loodame klientide elu lihtsustada,” selgitas Aron. “Varem sooritati ka pangatehinguid ilusas kontoris telleri abiga, tänaseks oleme harjunud suure osa igapäevapangandusest, investeerimisest ning ka muust tarbimisest tegema mugavalt kodus. Nüüdsest on see võimalik ka kinnisvarasektoris.”

Veebipoe aadress: https://laava24.ee/hinnad/

Scandium Kinnisvara on Eesti kapitalil põhinev kinnisvaraarendusettevõte, mis on spetsialiseerunud nutikate väikekorterite loomisele. Projektide fookuses on uute tehnoloogiate juurutamine eesmärgiga tagada investoritele lihtne haldus, ajas suurenev tootlus ja elanikele säästlikud ja mugavad kodud.Scandium Kinnisvara tegeleb lisaks kinnisvaraarendusele üürikinnisvara haldamise ja kinnisvarainvesteeringute juhtimisega.