Mariino Residentsid- kui unistad elada mere läheduses

Pirita teel, kõigest 5 minutilise autosõidu kaugusel Tallinna südalinnast asub väärikas ning terviklik elamurajoon Mariino Residentsid. Korteritest avanevad osalised merevaated, vaated Tallinna Lauluväljakule ja hoonetevahelisele rohealale, kus paiknevad laste mänguväljakud ning puhkenurgad. Rohkes rohelisuses, 25 m kõrguse paekalda taustal ja mere aimatavas läheduses ilutsevad valged elamud mõjuvad esinduslikult ja väärikalt nii täna kui tulevikus.

Hinga mereõhku rannapromenaadil, jaluta kultuuriruumis või naudi maitseelamusi hinnatuimates restoranides – see kõik on Sinu Mariino Residentsides asuva tulevase kodu ümbruses! Mariino Residentsid maja 2 korterid on sissekolimiseks valmis. Ülejäänud kolme korterelamut valmivad järgmises ehitusetapis. 

 

Mugav ja kultuurne asukoht

Mariino Residentsid elamukvartal asub ajaloolise ja kultuurilise taustaga Tallinna Lauluväljaku, vaatetorni poolse osa kõrval. Korteritest avanevad kaunid vaated on ümbritsetud kosutava mereõhu ja lummavate Tallinna esindusparkidega. Läheduses asuv Pirita terviserada ning Pirita rand on kirsiks tordil aktiivse elustiili austajaile. Toidugurmaane rõõmustab mitmete hinnatud restoranide lähedus nagu näiteks Noa, Tuljak, Kalevi Jahtklubi jt.

Projektist lähemalt: www.mariino.ee

Tule tutvu imelise Mariino Residentsiga KV.EE Kinnisvararallil, mis toimub laupäeval, 28. aprillil, kus uusarenduste uksed Tallinnas, Harjumaal ja Pärnus on avatud kell 11:00 kuni 15:00.

Tutvu kõikide Kinnisvararalli pakkumistega SIIN