Seven Real Estate Advisors siseneb Läti ja Leedu turule

Eesti kapitalil põhinev ärikinnisvara konsultatsioonifirma Seven Real Estate Advisors alustas laiapõhjalist koostööd juhtivate konsultatsioonifirmadega CREalty Advisors (Leedus) ja Kivi Real Estate (Lätis).

“Positiivne pööre Balti kinnisvaraturul loob meie võtmeklientidele unikaalseid riigipiire ületavaid laienemis- ja investeerimisvõimalusi, seega strateegiline koostöö CREalty Advisors-i ja Kivi Real Estate-iga on meile äärmiselt oluline, “ ütles Urmas Laur, Seven Real Estate Advisors-i juhatuse liige ja partner.

“Strateegiline koostöö annab meile ligipääsu senisest laiemale turuinformatsioonile ja kliendipäringutele. See võimaldab Seven Real Estate Advisors-il püsida turu eesliinil ning suurendada klienditeenindamise tõhusust. Testisime koostööd läbi 2010. aasta, mil oleme sujuvalt viinud lõpule üüritehinguid logistika, büroode ja jaemüügi valdkonnas,” jätkab Laur.

“Koostöö Seven Real Estate Advisorsiga tähendab meie jaoks unikaalset võimalust jagada kogemusi ning luua uus tase rahvusvahelises klienditeeninduses,” ütles Laurynas Žilys, CREalty Advisorsi partner. “CREalty Advisors loodab Balti koostöö raames laieneda investeeringute nõustamise valdkonnas.”

Seven Real Estate Advisors on loodud rohkem kui 15 aastat tagasi. Ettevõte pakub ärikinnisvara sektoris terviklahendusi, mis baseeruvad vahenduse, analüüsi ja  investeerimise valdkonna tipptegijate kogemustele. Süsteemne lähenemine maaklerlusele ja lai infobaas on näiteks Tammsaare Ärikeskuse ja Solarise Keskuse puhul taganud hoonete eduka väljaüürimise. Seven Real Estate Advisors on viimase kahe aasta edukaim investeeringute nõustamisega tegelev ettevõte Baltimaades.

Lisainfo:

Olev Mait Makk
Partner, investeeringute ja nõustamise osakonna juht
Seven Kinnisvarakonsultandid OÜ
+372 509 0868
[email protected]

ALLIKAS: Seven Real Estate Advisors